Sıkça Sorulan Sorular

1) Kilitli poşet kullanım alanları nerelerdir?
Kilitli poşet çok farklı alanlarda kullanılır.Kullanım alanlarını sınırlamak pek mümkün olmamakla birlikte genel olarak perakende olarak satışı yapılan ürünleri paketlemek adına ( düğme,tuhafiye malzemeleri,küçük inşaat sarf malzemeleri vida vb. Bunların dışında çeşitli elektronik ürünlerin paket içeriğindeki destekleyici aparatları paketlemek adına,tuz şeker vb gıda malzemeleri için kullanılmaktadır.Daha pek çok alanda kullanılan kilitli poşet kolay kullanımı sayesinde işinizi oldukça kolaylaştıracaktır.

2) Kilitli poşet çeşitleri nelerdir?
Kilitli poşet baskılı ve baskısız olmak üzere iki şekilde kullanılabilir.

3) Baskılı kilitli poşette kaç renk baskı yapılabilir?
Renk sayısı matbanın renk kapasitesine göre farklılık göstermektedir.

4) Kilitli poşet yaptırırken nelere dikkat etmeliyim acaba baskılı mı baskısız mı yaptırmam gerekir?
Bu aslında kilitli poşeti kullandığınız alana göre değişir.Ürününüz elden ele dolaşan bir ürünse ve size ait tescillli bir ürünü barındıracaksınız içinde o zaman baskılı tercih etmeniz doğru olacaktır çünkü ürünlerinizi satarken aynı zamanda her ürününüz ile aslında aynı zamanda reklamınızı da yapmış olacaksınız ve buda sizin pazarlama maliyetlerinizi düşürücektir.
Fakat kilitli poşetleri asıl ürününüzün yanında paketlemek amaçlı başka yan bir malzeme için kullanacaksanız ekstradan baskı maliyeti sizin için doğru olmayacaktır.